Montaż

        Firma POKO-AL jest jedną z większych firm montażowych w Polsce w zakresie montażu fasad aluminiowo-szklanych. Nasze wieloletnie doświadczenie nabyte na rynku krajowym i zagranicznym, oraz projekty które udało nam się wykonać wspólnie z naszymi partnerami biznesowymi powodują iż jesteśmy gotowi podejmować najtrudniejsze wyzwania.

         W ciągu wieloletniej pracy zdobyliśmy zaufanie naszych klientów i często służymy pomocą przy projektowaniu skomplikowanych rozwiązaniań technologicznych.

         Wykonaliśmy montaż kopuł szklanych na Złotych Tarasach w Warszawie oraz montaż fasad części biurowej Złotych Tarasów, montowaliśmy całą fasadę na obiekcie Horizon Plaza w Warszawie, tzw. "kielich" na hotelu Westin, hotel Continental, budynek WTC (Daewoo Center) i wiele innych.

        Również w Niemczech wykonaliśmy wiele ciekawych projektów, jak choćby montaż blach nierdzewnych o ciekawej geometrii na obiekcie BMW Welt w Monachium. Ostatnio ukończyliśmy montaż obiektu Opernturm we Frankfurcie nad Menem. W Szwecji natomiast zamontowaliśmy przez nas wyprodukowane okna w hotelu w miejscowości Årjäng, a obecnie kończymy montaż również naszej produkcji okien aluminiowych na budynku biurowym Pennfäktaren w centrum Sztokholmu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami w dziale Projekty 

  • Hotel Continental w Warszawie